Zostań prawdziwym rentierem!

Posiadasz mieszkanie na wynajem lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość?

Pomożemy Ci znaleźć najbardziej zyskowną inwestycję, jak również możemy zająć się obsługą najmu.

Jak wygląda taki proces?

1. Zgłaszasz do nas chęć zakupu nieruchomości pod wynajem.

2. Po zgłoszeniu stale monitorujemy rynek i natychmiast przekazujemy Ci informacje o tzw. okazjach rynkowych. Ponieważ świadczymy usługi pośrednictwa, o prawdziwych okazjach możemy dowiedzieć się jeszcze przed tym, jak pojawią się na rynku.

3. Jeżeli znajdujesz się poza granicami Polski, przygotowujemy wirtualną wizytę nieruchomości, abyś mógł wstępnie zapoznać się z wybraną ofertą.

4. W krótkim czasie opracowujemy raport o cenach wynajmu nieruchomości podobnych w okolicy i na tej podstawie obliczamy oczekiwaną stopę zwrotu. Wskazujemy najbardziej pożądane lokalizacje. Jeżeli jest to prawdziwa okazja, czas ma tutaj bardzo istotne znaczenie.

5. Wspieramy cały proces zakupu nieruchomości, negocjujemy, kompletujemy niezbędne dokumenty i czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji. Pomożemy Ci również zoptymalizować zakup i rozliczanie najmu pod względem podatkowym.

6. Oferujemy Twoją nieruchomość do wynajmu na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych i serwisach społecznościowych. Dzięki profesjonalnym zdjęciom, wirtualnej wizycie, szczegółowym opisie, nasze oferty wyróżniają się na tle konkurencji.

7. Prezentujemy mieszkanie, odbieramy telefony, prowadzimy selekcję najemców, sprawdzamy ich zatrudnienie. Potencjalny najemca wiedząc, że mieszkanie będzie obsługiwała firma zewnętrzna, zdaję sobie sprawę, że obsługa najmu będzie miała profesjonalny charakter. Jako firmie zewnętrznej łatwiej nam egzekwować płatności, niż samemu właścicielowi.

8. Przygotowujemy profesjonalną umowę i protokół zdawczo-odbiorczy tak, aby Twoje mieszkanie wyglądało tak samo po okresie wynajmu.

9. Stale monitorujemy płatności. Reagujemy na wszystkie nieprzewidziane sytuacje, podczas gdy Ty cieszysz się stałymi comiesięcznymi przychodami.

10. Jeszcze przed zakończeniem umowy z obecnym najemcą, z wykorzystaniem wirtualnej wizyty oferujemy Twoje  mieszkanie potencjalnym chętnym. Naszym celem jest skrócenie ewentualnego pustostanu i maksymalizacja Twoich zysków!

Dlaczego właśnie nam warto powierzyć Twoje mieszkanie?

Ponieważ wierzymy, że posiadanie nieruchomości pod wynajem, jest jedną z najłatwiejszych dróg do osiągnięcia wolności finansowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku pośrednictwa oraz faktowi, że sami inwestujemy w ten sposób, masz pewność, że cały proces inwestycyjny będzie zoptymalizowany ekonomicznie i bardzo bezpieczny.

 Na rozpoczęcie współpracy mamy dla Ciebie upominek w postaci kursu audio na temat inwestowania w nieruchomości: