Sprzedaj

Dlaczego warto?

10 najważniejszych powodów dla których warto podpisać umowę na wyłączność z 360nieruchomosci.pl, przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości.

1. Ponieważ otrzymają Państwo bezpłatnie, najbardziej profesjonalne ogłoszenie na terenie Polski.
W pakiecie:

– wirtualny spacer (wartość rynkowa około 400zł,  w 360nieruchomosci.pl – bezpłatnie;
– wykonanie zdjęć i filmu z wykorzystaniem nowoczesnego drona z kamerą HD przedstawiającego nieruchomość  z lotu ptaka (wartość rynkowa 900 zł- w 360nieruchomosci.pl – bezpłatnie);
– przygotowanie profesjonalnych wizualizacji, planu mieszkania, aranżacji w wersji 3D (wartość rynkowa około 200zł, w 360nieruchomosci.pl – bezpłatnie);
-duży banner reklamowy (wartość rynkowa około 100zł- w 360nieruchomosci.pl – bezpłatnie);
– laserowe zwymiarowanie pomieszczeń z profesjonalnym opisem i zdjęciami.
2. Przeznaczymy na reklamę i wyróżnienia nieruchomości ponad 2000zł. Państwo nie ponoszą żadnych kosztów z tym związanych.
Oferta pojawi się we wszystkich najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych i będzie stale wyróżniana, aż do skutku.
Główne portale ogłoszeniowe: Otodom.pl, Gratka.pl, Domy.pl, Tablica.pl, Nieruchomosci.pl, Morizon.pl, Komercyjne.pl, Oferty.net, nPortal.pl, Noweinwestycje.pl, Anonse.pl, Nokaut.pl, Egospodarka.pl, Money.pl, Mitula.com.pl, Trovit.pl

3. Pokażemy wszystkie zalety nieruchomości i jej lokalizację.
Przy umowach otwartych, dane te nie są udostępnione lub mają niepełny charakter.
4. Gwarancja sprzedaży
Prowizję od sprzedaży nieruchomości pobieramy tylko przy jej faktycznej sprzedaży lub wynajmie. Nie występuje tutaj konflikt kilku biur nieruchomości i ewentualne niejasności odnośnie tego, które z biur faktycznie odpowiada za sprzedaż nieruchomości.

5. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji i pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów.  Uczestniczymy w przekazaniu mieszkania i przepisaniu wszystkich mediów na nowego właściciela.
6. Dzięki umowie na wyłączność, Państwa oferta nie pojawi się na rynku z różnymi cenami, słabej jakości zdjęciami oraz niedokładnym opisem.

7. Tylko my odpowiadamy za sprzedaż Państwa nieruchomości. Nie ma potrzeby kontaktowania się z dużą ilością biur przy jakiejkolwiek zmianie oferty. Jest ona zawsze aktualna i doskonale ją znamy.

8. Oferta sprzedaży nieruchomości zostanie przekazana do wszystkich biur nieruchomości z którymi współpracujemy.  Nie muszą Państwo czytać i podpisywać kolejnych umów.
9. Rejestracja oferty odbywa się tylko raz. Tylko raz wykonamy zdjęcia i pobierzemy wszystkie niezbędne informacje.

10. Podpisując umowę pośrednictwa automatycznie cała transakcja jest objęta naszym ubezpieczeniem OC.

 

 

Wirtualne spacery

Jako pierwsze biuro nieruchomości na terenie Polski, oferujemy bezpłatnie wirtualny spacer do każdej umowy pośrednictwa.

Jakie są zalety wirtualnych spacerów ?

-nieruchomością mogą zainteresować się klienci z innych miast lub państw,

-prezentacja w Internecie oszczędza Twój czas – wstępna wizualizacja i weryfikacja nieruchomości powoduje, że obiekt prezentowany jest rzadziej, jednak klienci są bardziej zdecydowani, ponieważ znają już nieruchomość,

-dzięki wirtualnej wizycie zainteresowani klienci mogą pokazać nieruchomość partnerom biznesowym, rodzinie lub znajomym, którzy nie mogli być obecni przy rzeczywistej prezentacji,

-wirtualna wizyta pozwala na przygotowanie profesjonalnego protokołu
zdawczo – odbiorczego opartego na pełnych zdjęciach nieruchomości,

-skrócenie czasu pustostanów w przypadku wynajmu, przed zakończeniem umowy z dotychczasowym najemcom nieruchomość może być prezentowana w Internecie.

 

 

 

 

Filmy z lotu ptaka

 

Plany 3D, wizualizacje

 

 

Homestaging

Dla każdego klienta naszej firmy oferujemy bezpłatną konsultację homestagingową. Podpowiemy Ci zrobić, aby Twoje mieszkanie sprzedało się szybciej, przy minimalnej lub zerowej inwestycji finansowej!

Działamy globalnie, zapraszamy do współpracy biura nieruchomości!

Nasza firma uczestniczy w ogólnopolskim programie „Współpracuję”, dzięki czemu oferta Państwa nieruchomości udostępniana jest dla kilkuset agencji pośrednictwa na terenie Szczecina i Polski. Dzięki wirtualnym spacerom nieruchomości mogą być oglądane na całym świecie.

Zadzwoń! 693-27-44-95