Drezdenko, Niepodległości

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 100 PLN
Powierzchnia
170 m2
Cena
2 100 PLN
Cena za m2
12,35 PLN
Powierzchnia
170 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
6/3518/OOW

Udostępnij

Na wynajem hala o funkcji magazynowej, produkcyjnej lub usługowej. Budynek wykonany z gazobetonu - suporeks, wyposażony w posadzkę przemysłową. Obiekt bardzo dobrze izolowany termicznie - dach konstrukcji stalowej ocieplony wełną mineralną, okna PCV. Duża ilość okien daje odpowiednie doświetlenie wnętrza budynku. Dodatkowo hala wyposażona jest w oświetlenie sztuczne przy pomocy lamp świetlówkowych.

Wejścia:
Dwie bramy panelowe podnoszone - szerokości 3,5 m i wysokości 3,0m.
Dwoje drzwi PCV. Po jednych przy każdej bramie.

Do budynku doprowadzony jest prąd trójfazowy.

Do nieruchomości przylega budynek kotłowni, który również może zostać udostępniony. Istnieje możliwość wynajęcia dużego placu przylegającego do budynku.

Hala położona w Drezdenku. Wjazd od ul. Zaułek

Cena netto, faktura VAT. Zapraszamy na film, wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).