Szczecin, Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
48,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Tkackiej w Szczecinie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (pralka, zmywarka, płyta indukcyjna) . Na powierzchnię 48,5m2 składają się: mały przedpokój, kuchnia, salon, sypialnia łazienka z wanną i panelem prysznicowym. Niski czynsz 190zł. Ogrzewanie z sieci SEC.Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2016 roku, winda. Z salonu piękny widok na Zamek Książąt Pomorskich. Najem okazjonalny. Zapraszamy na wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).