Szczecin, Łękno, ul. Ojca Beyzyma

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Mieszkanie to duża kawalerka o powierzchni 38 m. kw., na wysokim parterze, z przynależną piwnicą. Jasna, ciepłe światło, okna od wschodu, wszystkie wychodzą na duże, zadbane podwórko z mini-ogródkami. Fajne drewniane parapety i półki. Pokój jest połączony z kuchnią. Na podłodze panele laminat i kafle.
Budynek przedwojenny, niedawno ładnie wyremontowany przez spółdzielnię (załączam zdjęcia budynku z zewnątrz i podwórka).
Cicha, spokojna okolica, blisko Parku Kasprowicza i przystanków tramwajowych obsługujących linie 1, 5, 7 i 9. Niedaleko lokalny warzywniak, a także sklepy Tesco, Społem i Netto, piekarnia Asprod, apteka.
Ogrzewanie: piec gazowy marki Brotje, nowy (wymiana latem 2019 r.).
W wyposażenie mieszkania wchodzi roczna pralka marki Whirlpool.
Łazienka świeżo po kapitalnym remoncie z wymianą pionów kanalizacyjnych i wszystkich instalacji. W kuchni wymieniona instalacja wodna i zamontowana nowa płyta gazowa.
Nowe oświetlenie, w większości nowe meble.
Czynsz miesięczny dla spółdzielni wynosi 239 złotych, rachunki za gaz latem ok. 140 zł. na miesiąc, zimą ok. 200 zł. na miesiąc, prąd ok. 60 zł na miesiąc.
Dwumiesięczna kaucja.

Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).