Szczecin, Andrzeja Małkowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
307 000 PLN
Powierzchnia
73 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Małkowskiego 8 w Szczecinie (możliwość dodania ścian działowych i uzyskania 3 pokoi i garderoby).

Odnowiona elewacja budynku i reprezentacyjne wejście. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Czynsz 450zł. 3 piętro (nad mieszkaniem znajduje się jeszcze strych).

Okna, podłoga i drzwi wewnętrzne drewniane. Łazienka z wanną i toaletą. Mieszkanie wymaga odświeżenia/remontu. Wysokość pomieszczeń 3,1m.

Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Na powierzchnię 73m2 składają się:
salon 23m2
sypialnia 19m2
kuchnia 11m2
łazienka 12m2
przedpokój 8m2

Zapraszamy na wirtualny spacer, film i rzeczywistą prezentację!

  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).