Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w centrum Śródmieścia al. Boh. Warszawy o powierzchni 67m2.

Lokal położony jest na pierwszym piętrze niskiego ocieplonego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie nie jest w umeblowane. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe.

Czynsz z ogrzewaniem miejskim około 600zł przy trzech mieszkających osobach.

W tym samym budynku (50m) znajduje się sklep biedronka, około 250m do galerii handlowej Turzyn.


Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację, bliskość sklepów, komunikacji miejskiej. Zapraszamy na prezentację - klucze w biurze.

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Park, Szkoła, Przedszkole, Bank, Fitnes, Basen, Centrum handlowe, Szpital, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Panorama miasta
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).