Szczecin, Gumieńce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
480 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Ostrobramskiej w Szczecinie - dzielnica Gumieńce. Niski budynek z 2000r. Na powierzchnię całkowitą około 65m2, składają się trzy rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka z toaletą. Mieszkanie położone na drugim piętrze, pełne wyposażenie. Przyłącze Internetu z firmy Multimedia - możliwość przedłużenia umowy. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, kuchnia, łazienka z i sypialnia, na drugim gabinet, który również może pełnić funkcję sypialni. W salonie duży rozkładany narożnik, łazienka z wanną i toaletą, w sypialni szafa komandor. Na drugim poziomie przyłączone dodatkowe pomieszczenie strychowe. Mieszkanie posiada klimatyzację. Bardzo niski czynsz około 400zł (w tym woda, fundusz remontowy, sprzątanie osiedla i klatki schodowej, opieka nad zielenią, monitoring osiedla). Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca dwu obiegowego marki Viessmann. Opłata za gaz w miesiącach letnich około 120zł miesięcznie, w zimie około 300zł miesięcznie. Możliwość korzystania ze współdzielonej komórki, która znajduję się na parterze (np. do przechowywania wózka dziecięcego). Przed budynkiem bezpłatne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców osiedla Na terenie osiedla znajduje się zamykany plac zabaw, pizzeria, bar Kociołek, przystanek autobusowy, ścieżka rowerowa. Czas dojazdu do centrum miasta około 10 minut.
Zapraszam na film, wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).