Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
59 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Na sprzedaż adaptacja poddasza w centrum przy ulicy Kaszubskiej - okolice C.H. Kaskada, Bramy Portowej. Lokal o powierzchni ok. 60m2 w jego skład wchodzą dwa ustawne i umeblowane pokoje, oddzielna kuchnia wyposażona w zmywarkę, płytę grzewczą, lodówkę, piekarnik, pralka. Czynsz do zarządcy 250zł zawierający zaliczki na zimną wodę dodatkowo prąd i gaz (ogrzewanie z pieca 2 obiegowego - mieszkanie bardzo dobrze odizolowane - niskie rachunki). Polecamy ze względu na lokalizację, bdb standard mieszkania, w okolicy komunikacja miejska, park, uczelnie. Mieszkanie z najemcami, umowa najmu do maja 2018.
Zapraszamy na wirtualny spacer, film i rzeczywistą prezentację.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Przedszkole, Fitnes, Jezioro, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).