Nysa, ul. Jana Edmunda Osmańczyka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
230 000 PLN
Powierzchnia
50,04 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie położone w Nysie przy ulicy Osmańczyka. Na powierzchnię ponad 50m2 składają się: przedpokój, łazienka z WC, kuchnia i trzy pokoje. Mieszkanie rozkładowe. Łazienka z prysznicem i toaletą. Duży balkon z przeciwsłoneczną rozkładaną markizą i z pięknym widokiem na góry. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Trzypiętrowy budynek z cegły z 1992 roku. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe, duży teren zielony i plac zabaw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 12m2. Odległość do centrum 2km, Jezioro Nyskie 2km (plaża, klub żeglarski), Góry Opawskie i Jesioniki 25km (liczne szlaki piesze, rowerowe, trasy do narciarstwa zjazdowego). Zapraszamy na wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).