Drezdenko, Niepodległości

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
0

Na wynajem lokal użytkowy pod działalność handlową, usługową lub biurową. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy o dużym natężeniu ruchu - ul. Niepodległości, przy której znajduje się jedyny most na rzece Noteć w Drezdenku. Przed lokalem pięć miejsc parkingowych, możliwość zaparkowania samochodów dostawczych od strony podwórza i rozładowanie towaru przez zaplecze sklepu. Na terenie sklepu znajduje się biuro, toaleta, część ekspozycyjna i zaplecze. Na podłodze beżowy gres, ściany i sufit pomalowane są na biało. Wystawa z dużymi oknami PCV. Budynek posiada centralne ogrzewanie. Cena netto, faktura VAT. Zapraszamy na film, wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).