Szczecin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
187 000 PLN
Powierzchnia
44,50 m2

Podobno w nieruchomościach ważne są trzy rzeczy: lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.
Przedstawiam Państwu lokal użytkowy, który spełnia te trzy najważniejsze kryteria.
Na sprzedaż lokal o powierzchni 45m2 w przyziemiu z ogromnym natężeniem ruchu pieszego. Ul. Krzywoustego 17/1U (okolice Placu Kościuszki, na przystanku autobusowym). Lokal składa się z dwóch sal sprzedażowych połączonych dużym przejściem 35m2 (możliwość prowadzenia dwóch działalności), zaplecze około 6m2, toaleta z umywalką 4m2. Na zewnątrz trzy witryny z możliwością ekspozycji towaru lub np. ekranu świetlnego. W sąsiedztwie bardzo dobrze prosperująca restauracja, kawiarnia i punkty handlowe. Niskie opłaty, czynsz około 250zł (fundusz remontowy, śmieci, woda). Za budynkiem znajduje się bezpłatny parking.
Idealna inwestycja pod wynajem - lokal posiada bardzo rzetelnego najemcę od około 5 lat.

Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).