Szczecin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
171,42 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
Parter

Nieruchomość położona jest w przyziemiu 3 piętrowej kamienicy.
Lokal z najemcą - działalność gastronomiczna.
Nieruchomość o powierzchni około 170 m2 składa się z sali głównej - otwartej przestrzeni, trzech wc, pomieszczenia socjalnego, magazynu, kuchni oraz trzech dodatkowych powierzchni.
Lokal odnowiony, zachowany wygląd oryginalnych cegieł.
Czynsz do zarządcy budynku wynosi około 1600 zł w tym zawarte są opłaty za ogrzewanie, wodę, FR oraz opłaty eksploatacyjne.

Zapraszam na wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację.

  • Internet: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).