Mrzeżyno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
880 000 PLN
Powierzchnia
130 m2

Budynek usługowo-mieszkalny położony w Mrzeżynie, przy ul. Letniskowej/róg Kołobrzeskiej. Przy głównej trasie w kierunku Dźwirzyno/Kołobrzeg, ścieżce rowerowo-spacerowej w tym samym kierunku.
Nieruchomość posadowiona na działce 147m2 przy głównym ciągu komunikacyjnym w kierunku plaży oraz otoczeniu innych obiektów komercyjnych, głównie lokali gastronomicznych, a także ośrodków wczasowych. W niedalekiej odległości od nowo wybudowanego obiektu Hotel Spa Zalewski.
Obok na samym rogu wolna działka, na chwilę obecną możliwość dzierżawy od gminy Trzebiatów.

Budynek składa się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się lokal usługowy. Składa się z sali obsługi, wc, zaplecza socjalnego oraz sali głównej o powierzchni ok 57 m2. Na piętrze wygospodarowano dwa apartamenty składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz antresoli, każdy o powierzchni ok 25 m2. Budynek jest w całości ocieplony, położony puc, dachówka betonowa na dachu, okna pcv. Ogrzewanie tej nieruchomości pochodzi z pieca 2-obiegowego.
Nieruchomość jest położona w bardzo dobrej lokalizacji co daje możliwość zarobku sezonowego jak i całorocznego.
Można prowadzić w nim działalność zarówno handlową jak i gastronomiczną, a także mieszkać lub wynajmować dodatkowo 2 apartamenty na piętrze.
Na parterze można prowadzić różnego rodzaju działalność np. Punkt apteczny, kwiaciarnie, biuro rachunkowe, sklep lub małą gastronomię.
Sprzedaż z powodów osobistych.

Polecam jako dobrą inwestycję kapitału, gdyż ceny nieruchomości nad morzem rosną z każdym rokiem, a lokali usługowych do kupienia brakuje.
Do wiosny budynek był wynajęty i prowadzony był w nim przez kilka lat sklep spożywczo-przemysłowy.
Obecnie będzie prowadzona działalność gastronomiczna.
Budynek można rozbudować, dobudowując np. kolejne piętro, gdyż zmienione zostały w międzyczasie warunki zabudowy dla tego obszaru.

Daniel Tokarz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).