Szczecin, Lucjana Szenwalda

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
600 000 PLN
Powierzchnia
119 m2
Piętro
1

Na sprzedaż budynek z dwoma lokalami użytkowymi o łącznej powierzchni 119m2. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 192m2. Oba lokale mają niezależne wejścia i obecnie prowadzone są tam dwie działalności. Obiekt posiada nowoczesne, dobrze doświetlone wnętrza i duże okna PCV, ogrzewanie gazowe. Przed budynkiem bezpłatne miejsca parkingowe, w tym jedno własne znajdujące się na działce.
Na parterze znajduje się powierzchnia biurowa, zaplecze, toaleta, pomieszczenie socjalne.
Lokal na pierwszym piętrze posiada własną klatkę schodową i przestrzeń typu open space. Dodatkowo toaleta.
Atrakcyjna stopa zwrotu z inwestycji - lokal obecnie posiada najemców.
Zapraszam do kontaktu!

Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).