Mieszkowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
90 000 PLN

Działka na sprzedaż 10899m2 położoną w miejscowości Mieszkowice (powiat gryfiński) przy ulicy Młynarskiej.
Działka w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona jest do zabudowy mieszkaniowo-jednorodzinnej i mieszkaniowo-usługowej, w zabudowie wolnostojące i bliźniaczej. Działka znajduje się na terenie miasta, nie podlega przepisom o ustawie rolnej.
Teren płaski nieogrodzony, dostępne media: prąd, gaz i woda, telefon i internet. Działka jest słoneczna i zadbana.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą utwardzoną.
Zapraszam na rzeczywistą prezentacje.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).