Stawno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
159 000 PLN
Powierzchnia
8 600 m2

Marzy Ci się własny las lub stadnina koni? Mamy do zaoferowania urokliwą działkę o powierzchni 8 600m2 w Stawinie. Bliskość dzikiej natury (Puszcza Goleniowska, rzeka Ina), w połączeniu z niewielką odległością do miasta - 9 km od Goleniowa i około 20km od granic administracyjnych Szczecina, pozwoli na wybudowanie domu w prawdziwej ostoi spokoju, z łatwym dostępem do infrastruktury i oferty kulturalnej większego miasta. Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy na parterowy budynek mieszkalny, jednorodzinny, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem oraz na budynek gospodarczy. Działka sąsiaduje z zabudową jednorodzinną i polem. Od strony północnej dostęp do drogi gminnej asfaltowej (prąd, woda, gaz), od południowej, droga polna z zabudową jednorodzinną (prąd i woda). Działka ma kształt rozciągniętego trapezu, zbliżonego do prostokąta, wymiary w przybliżeniu 34 x 208 x 50 x 205m. Odległość od Morza Bałtyckiego około 65k, 1h. Zapraszamy na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).