Węgorzyno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN

Na sprzedaż grunt o powierzchni 6256m2, na którym znajduje się zakład produkcyjny wraz z zapleczem socjalnym, pokojami biurowymi i częścią mieszkalną. Zakład jest obecnie wynajęty dla firmy produkującej karmę dla psów - atrakcyjna stopa zwrotu. Na część mieszkalną składa się duży salon, sypialnia, łazienka i kuchnia. W całym obiekcie okna PCV.

Ogrzewanie z pieca węglowego, kanalizacja miejska.

Obiekt przystosowany jest do prowadzenia innej działalności:

produkcji masarniczej,
na magazyny chłodnicze,
do produkcji i rozbioru dziczyzny,
do produkcji karmy dla psów,
lub do innych branż spożywczych.


Zapraszamy na prezentację!

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa produkcyjna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).