Szczecin, ul. Kamienna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 600 000 PLN
Powierzchnia
385 m2
Liczba pokoi
8

Ofertą sprzedaży jest bardzo wygodny i wolnostojący dom położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o niespotykanej - prawie hektarowej powierzchni.

Budynek wolnostojący o powierzchni zabudowy 172 m2, 3 kondygnacje i nieużytkowe poddasze, łącznie 385 m2 powierzchni użytkowej.

Parter: przedsionek, hall, salon z wyjściem na taras, z dwustronnym kominkiem, połączone z salonem biuro także z wyjściem na taras; jadalnia, otwarta kuchnia z wyposażeniem AGD i kamiennymi blatami, spiżarnia, pokój gościnny, garderoba, łazienka z wc.

Piętro: duża sypialnia , dwie garderoby (możliwość zrobienia z nich pokoju), salon łazienkowy, wc. Następny pokój również z własną garderobą i łazienką z wc. Balkon.

Poddasze nieużytkowe: zabudowa meblowa- przystosowane do przechowywania np. sprzętu narciarskiego, ozdób świątecznych,…

Przyziemie: pokój rekreacyjny z wielkim oknem i wyjściem do ogrodu, pokój odnowy biologicznej z łóżkiem do masażu, następnie pomieszczenie z sauną i wanna z profesjonalnym hydromasażem, kabiną prysznicową, balią; niezależne wc; pomieszczenie gospodarcze: pralnio-suszarnio- magazyn domu z odpowiednim sprzętem i zabudowami; korytarz; kotłownia; garaż dwustanowiskowy z zabudową meblową i warsztatem.

Na parterze i przyziemiu: rolety antywłamaniowe z centralnym sterowaniem, w salonie opuszczany ekran, nad tarasem markiza elektryczna.

W cenie także traktorek-kosiarka z przyczepką, odśnieżarka, inny sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe.Działka o pow. 8997 m2, o nieregularnym kształcie, ca 80x110 m; ogrodzona.

Ukształtowanie działki „kaskadowe”: na górze sad, poniżej rosarium, następnie poziom tarasu, wejścia do domu i wejścia/ wjazdu na działkę, poniżej poziom garażu, boiska, dzikiej łąki i ogniska i najniżej- poziom rzeczki.

Na działce przeróżne zakątki wypoczynkowe, kaskada wodna przed tarasem, boisko, wyodrębnione miejsce na ognisko; bujne nasadzenia, drzewa owocowe, iglaste, liściaste, krzewy, rabaty, lasek, stare dęby, dzikie jeżyny, rzeczka. Domek ogrodnika. Warzywniak w formie skrzyń warzywnych i kompostowniki. Zabudowa: pomieszczenie dla psów, na śmietniki i na drewno. Pawilon na miejscu radiestezyjnie korzystnym. Studnia, dzięki której nawadnianie tak dużego terenu /w całości zmechanizowane/ nie generuje wysokich kosztów. Woda pitna z wodociągu. Ogrzewanie gazowe. Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków.

Inne: widok na Odrę, spokój, czyste powietrze, mili sąsiedzi.

Możliwość pozostawienia całego umeblowania i wyposażenia domu w cenie.

Nietuzinkową ofertę dla amatorów przepięknej przyrody i sielskich krajobrazów położonych w granicach administracyjnych miasta lub na prowadzenie działalności gospodarczej wymagającej dużej działki.

w okolicy liczne przystanie żeglarskie: Narwal 5 minut, Marina Gocław (nieco dalej Trzebież, Marina Nowe Warpno, zakątki żeglarskie)

czerwony i zielony szlak pieszy prowadzące w okolice Jeziora Głębokiego

czerwony szlak rowerowy prowadzący do Pilchowa i węzła dalszych ścieżek rowerowych

Puszcza Wkrzańska

Stadnina koni w Leśnie Górnym 10 minut

plaża w Trzebierzy 20 minut

Przedszkole publiczne nr 77 (filia)

Szkoła podstawowa nr 44

Linia autobusowa 63 (200 metrów) Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Stołczyńska — Orłowska — Artyleryjska — Kamienna — Plażowa — InwalidzkaZapraszam na wirtualny spacer i rzeczywistą prezentację!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Emilia 360Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro 360 Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GlobalProfit Daniel Tokarz z siedzibą w Głuchołazach, przy ulicy Norwida 11/5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).